Каталог товарів
0 (800) 40 70 80
безкоштовно по Україні 0 (800) 40 70 80
Vodafon (050) 489 26 32
Kyivstar (067) 809 49 76
Години роботи:
пн - пт / 10:00 - 17:00
Поверхневий чи свердловинний насос – який вибрати?
19.11.2018

Для того, щоб вода була зібрана у зручному та максимально ефективному режимі, водяний насос повинен бути правильно пристосований до ваших особистих потреб та умов. Правильний вибір насоса продиктований декількома ключовими аспектами. Нижче наведено характеристики та переваги та недоліки насосів для всмоктування та глибокої води.


Основний критерій вибору - свердловина та її діаметр

Вибір між всмоктуючим та глибоководним насосом залежить в першу чергу від діаметра свердловини та від глибини дзеркала води в ній. Занурювальний насос може використовуватися тільки для свердловин діаметром не менше 60 мм, оскільки найтонші занурювальні насоси мають ширину 50 мм. Коли рівень води перевищує глибину 8 метрів, можна вибрати всмоктуючий та глибоководний насос. У випадку, коли рівень грунтових вод розташований нижче, вибір обмежується тільки занурювальними насосами.  

Всмоктувальний насос встановлений поза свердловиною - зазвичай у котельні, гаражі або підвалі. Ідеально підходить для колодязів, де рівень води знаходиться на глибині трохи більше 8 метрів. Найважливіші переваги насосів для всмоктування включають їхню привабливу ціну та легкий доступ до робочих частин насоса, що полегшує його обслуговування - насос монтується поза свердловиною. Крім того, насоси, що всмоктують, відносно легко монтуються. Основним недоліком насоса, що всмоктує, є значна втрата ефективності і тиску при використанні довгої всмоктувальної труби, а також гучна робота насоса. Якщо насос встановлений у гаражі, котельні або підвалі, шум, що створюється насосом, може значно знизити зручність його роботи. Слід також зазначити, що всмоктувальні насоси піддаються ризику сухого ходу. типу працюють повністю зануреними. Занурювальні насоси вибираються головним чином для діаметра стовбура свердловини. Зазвичай, якщо внутрішній діаметр занадто малий, можна використовувати лише насос, що всмоктує. У зв'язку з тим, що занурювальні насоси встановлені всередині колодязя, комфорт роботи значно вищий (їх робота не чутна). Крім того, занурювальні насоси менш сприйнятливі до зносу та втрат, викликаних перекачуванням води вгору. Спосіб перекачування води через занурювальні насоси означає, що вони також більш ефективні, ніж насоси, що всмоктують. Недоліки занурювальних насосів включають важкий доступ і, як наслідок, складніше технічне обслуговування насоса. Крім того, встановлення занурювальних насосів потребує точної оцінки довжини силового кабелю. Погано підібраний кабель може призвести до проколів або збоїв у подачі електроенергії на насос.

Чабани Чабани, вул. Юності, 3
k 097 295 94 77
l 050 489 26 32
0800 40 70 80
office@avtonomenergo.com.ua
Насосне обладнання
Водопідготовка
Опалення
Техника климата и уборки
Альтернативна енергетика
Будівництво
Трубопровідна арматура
Автоматика та КВП
Пожежне обладнання
Баки та ємності
Бустерные станции