60565грн
Витрата (max) - 7,3 м³/година
Тиск (max) - 60 м
Потужність - 1,55 кВт
60565грн
34455грн
Витрата (max) - 5 м³/година
Тиск (max) - 55м
Потужність - 0,75 кВт
39153грн
Витрата (max) - 7 м³/година
Тиск (max) - 55м
Потужність - 1,1 кВт
37420грн
Витрата (max) - 4,5 м³/година
Тиск (max) - 40 м
Потужність - 0,40 кВт
За запитом
Витрата (max) - 12 м³/година
Тиск (max) - 72 м
Потужність - 2,2 кВт
За запитом
Витрата (max) - 4,8 м³/година
Тиск (max) - 90 м
Потужність - 1,5 кВт
За запитом
За запитом
За запитом
38031грн
Витрата (max) - 4,8 м³/година
Напір (max) - 55 м
Потужність - 0,85 кВт
38031грн
Витрата (max) - 4,8 м³/година
Тиск (max) - 55 м
Потужність - 0,80 кВт
Перетворювачі частоти швидко заходять у наше життя і використовуються вже в пилососах, пральних та посудомийних машинах тощо. НП використовує регулювання обертів валу двигуна за допомогою зміни частоти струму живлення від 40% до 100% від номіналу. Це робиться з метою економії енергії, поліпшення ефективності процесу перекачування рідини, збільшення терміну експлуатації без ремонтів.
< ">За допомогою частотного перетворювача вдається досягти постійних гідравлічних параметрів установки залежно від умов споживання води у кожний момент часу. Переваги насосних станцій з частотним перетворювачем обумовлено в першу чергу зручністю використання і побічно з цього економії електроенергії.
">Купити насосну станцію без бака
При виробництві гідрофорів світових виробників: Wilo, Grundfos застосовуються передові технології штампування, зварювання, лиття. Завдяки цьому конструкція виходить дуже жорсткою і монолітною, з мінімальними зазорами в робочих деталях і всіх поверхонь, що труться. Це також сприяє стійкості конструкції на всьому протязі експлуатації насоса в його непростих умовах роботи. ">Купити станцію для води без бака в компанії Автоном Енерго - гарантовано отримуєте у своє розпорядження якісний та надійний гідрофор, який забезпечить комфортною роботу системи постачання води у штатному режимі