Електропривод для заслінок "батерфляй" Belimo PRCA-S2-T -привід призначений для управління поворотними заслінками типу “батерфляй” DN 200, 250 та 300. Без зворотньої пружини.
Електропривод для заслінок "батерфляй" Belimo PRCA-S2-T є приводом без зворотної пружини та застосовується для керування заслінками в системах опалення та водопостачання.
Привід управляється за 3-точковою схемою або за схемою "відкрито/закрито".
| Загальні | |
| Тип сигналу | Открыть / закрыть, 3-х точечое |
| Час повороту | 160 с / 35° |
| Споживання електроенергії | 20 Вт / 6 Вт |
| Напруга | 230 В / 24 В |
| Обертаючий момент | 160 Нм |
| Ступінь захисту | IP 67 |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Швейцарія |
| Застосування | Системи теплопостачання та водопостачання |
За попередньої домовленості з менеджером, який оформлював замовлення, можуть бути окремо обумовлені ваші побажання. Автоном Енерго гарантує упаковку замовленого товару, який забезпечить цілісність та збереження його товарного вигляду. У вас виникли складності чи питання, персональний менеджер відповість на всі ваші запитання
Наша компанія офіційно зареєстрований суб`єкт підприємницької діяльності. Безготівковий розрахунок здійснюється на банківський рахунок, реквізити якого вказані у рахунку-фактурі, оплата події з повним документальним супроводом.
Безготівковий розрахунок (з ПДВ/без ПДВ)
При оплаті за безготівковим розрахунком менеджер магазину, після оформлення замовлення, електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, яку можна сплатити в касі відділення будь-якого банку чи з розрахункового рахунку Вашого підприємства.
Доставка здійснюється будь-яким перевізником, представництво якого є у вашому місті.
Термін доставки 1-2 діб ( залежно від обраної служби) починаючи з моменту замовлення товару.
Оплата доставки здійснюється при отриманні замовлення та згідно тарифів компанії перевізника.
