Насосна станція – як зробити правильний вибір?
Заміський будинок вашої мрії з прекрасним ландшафтним дизайном та стильним інтер'єром буде незатишним без регулярної подачі води. Система водопостачання, як та інші комунікації – первинна проблема домовласників. Приватний сектор не завжди може похвалитися обладнаною вже каналізацією, а тому господареві доводиться розбиратися з цим самостійно. Саме цю проблему вирішує станція, яка окрім постачання води здійснюють її розподіл усередині будинку, а також постійно підтримує безперервний натиск.
щоб допомогти вибрати для вас оптимальний варіант.
Головна перевага насосної станції в тому, що вона може забезпечити перекачування води практично з будь-якого наповненого джерела: озеро, колодязь, ставок та інші. Можливості виробу припускають, що вода може надходити в спеціальні ємності для зберігання або ж прямо в труби. агрегатом і двигуном, реле тиску, мережевого кабелю, манометра. основні технічні параметри:
- Максимальна потужність двигуна (стандартна потужність від 600 до 1500 Вт); Максимальний об'єм гідроакумулятора;
- Рівень підйому рідини;
- Матеріали, які використовувались;
- Встановлена система управління.
Які насоси існують?
Крім того, що вони мають схожу процедуру вам необхідно підібрати той вид, який підійде під ваші потреби.
- максимальна глибина підйому води - 9 метрів, може всмоктувати воду в якій містяться бульбашки повітря, немає необхідності попереднього заповнення водою елементів. Один з недоліків – виробництво шуму, тому виникає необхідність окремого місця для такого пристрою.
- максимальна глибина підйому води – 8/9 метрів. Виробляє менше шуму та ефективніший. Недолік – висока вартість.
- максимальна глибина – 8 метрів, перекачує рідину з повітрям чи мінеральними солями. Є спеціальний фільтр, який перешкоджає попаданню всередину великих елементів.
- максимальна глибина підйому - 45 метрів, можна встановити на великій відстані від самого джерела. Недолік – не може перекачувати воду з високим рівнем домішок. Окрім вибору типу насоса, варто звернути пильну увагу на матеріал з якого виконана модель. Корпус може бути виконаний з:
- Пластика: невисока вартість, відсутність утворення іржі, середній рівень шуму. Недоліки – термін служби невеликий через неміцність матеріалу;
- Чавуна – має низький рівень шуму, що є основним плюсом. Недолік – без спеціального захисного покриття утворюється іржа, яка пошкоджує матеріал;
- Сталі – найбільш зносостійкий матеріал не схильний до ерозії, а так само естетично привабливий. Недоліки - дорогий, високий рівень шуму. елементи: насос, та деталі пристрою, що перекачує. Технологія роботи дуже проста: ємність створена як додатковий резервуар, який зберігає певну кількість рідини і підтримує рівень тиску. Вода, що накопичилася в баку, використовується протягом дня, після того, як кількість води досягає мінімального значення, пристрій качає воду до максимального значення в бак. . Чим більший обсяг тим менше буде включатися і тим більше економія енергії вироблятиметься. Бак варто вибирати враховуючи обсяг води, яка буде використовуватися і розміру приміщення. Такий запас води зручний при відключенні електрики або поломки насоса, що допоможе безболісно перенести цей період. управління процесами включення та вимикання та підтриманням тиску. Прилад, що визначає рівень тиску – манометр. Рівень автономності підвищує його можливості: аварійне відключення, зміна режимів роботи, запобіжники від перепадів електрики та інші. так само запускати резервні системи роботи. Але головний їх мінус - це висока вартість, яка може стати перешкодою перед покупкою.